Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

MAKSIMUM korzyści z PLATINUM (zakończona)

Od 1 czerwca do 17 lipca 2021 roku obowiązuje nowa promocja na produkty ORLEN OIL.

Kup produkty objęte pakietami promocyjnymi, zarejestruj swój zakup i odbierz nagrodę.

Masz do wyboru 2 pakiety:

  • 40L MAX EXPERT – za każdy pełny zakup 40 litrów PLATINUM MAX EXPERT na jednej fakturze w dowolnych opakowaniach otrzymasz kartę 60 zł;
  • 60L ULTOR – za każdy pełny zakup 60 litrów PLATINUM ULTOR na jednej fakturze w dowolnych opakowaniach otrzymasz odpowiednio:
    • mineralne – karta 20 zł;
    • półsyntetyczne – karta 40 zł;
    • syntetyczne – karta 60 zł.

Jeśli na jednym zgłoszeniu z fakturami, łączna wartość nagród w postaci kart PKN ORLEN z wybranych pakietów wyniesie minimum 1500 zł, wówczas pierwszych 10 uczestników może zgłosić chęć wymiany kart o wartości 1500 zł na bony Sodexo o takiej samej wartości.

Jeśli na jednym zgłoszeniu z fakturami, łączna wartość nagród w postaci PKN ORLEN z dowolnych pakietów wyniesie minimum 250 zł, wówczas pierwszych 30 uczestników, może zgłosić chęć wymiany kart o wartości 250 zł na generatory ozonu.

Aby odebrać nagrodę należy zgłosić fakturę na stronie www.orlenoilpromocje.pl

Na jeden fakturze możesz zakupić produkty do jednego lub więcej pakietów. Regulamin promocji dostępny na stronie www.orlenoilpromocje.pl.

Udostępnij w mediach społecznościowych...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*