Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

KUP OLEJE PLATINUM, ODBIERZ KARTĘ

Uruchamiamy specjalną promocję na oleje z linii Platinum dla klientów biznesowych – sklepów, stacji paliw, warsztatów, stacji obsługi itp., którzy poszukują olejów silnikowych w najlepszych cenach na rynku. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi – doradzimy jaki olej wybrać i zaproponujemy dobrą cenę.

Kupując dowolne oleje Platinum ORLEN OIL (Max Expert, Classic, Ultor, Agro, Multi, Gear, Rider) otrzymasz zwrot w formie karty upominkowej na stacje ORLEN OIL. Brak limitu wartości karty. Możesz odebrać 50, 100, 350 a nawet 1000 złotych. Wszystko zależy od Ciebie.

Zasady

Za każdy zakupiony 1 litr oleju otrzymasz zwrot w wysokości do 2 złotych. Możesz mieszać oleje dowolnie. Nagrodę w postaci karty możesz odebrać od razu lub na koniec promocji. Zbieraj kwoty zwrotu z każdych zakupów. Wszystkie Twoje zakupy olejów z linii Platinum zarejestrujemy i zsumujemy wartość zwrotu.

Regulamin

Karty wydawane są po osiągnięciu min. 50 PLN. Regulamin dostępny u przedstawicieli oraz w siedzibie HBMS. Promocja obowiązuje od 10/01/2022 r do 28/02/2022 r. lub do wyczerpania nagród.

Udostępnij w mediach społecznościowych...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin