Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

Szukamy mechanika

Lubartów
Umowa o pracę
min. 2800 brutto

Jeśli interesujesz się motoryzacją, lubisz ludzi, jesteś pracowity i uczciwy, zapraszamy do współpracy na stanowisku: Mechanik samochodów osobowych, dostawczych.

Twój zakres obowiązków:

  • Wymienianie filtrów oraz płynów eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych.
  • Wymiana opon i kół na stanowisku wulkanizacyjnym.
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe – kierunkowe lub co najmniej 3-letnie doświadczenie.
  • Umiejętności i wiedza potrzebne do wykonywania zadań z zakresu obowiązków.
  • Rzetelność, sumienność i zaangażowanie.
  • Kultura osobista i komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole i w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku firmy.
  • Wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia.
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami.
  • Szkolenia zawodowe.

Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń w postaci CV na adres e-mail rekrutacja@hbms.pl. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBMS Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Tweet about this on Twitter