Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

O nas

Jako HBMS istniejemy od 2019 roku, jednak nasze doświadczenie w dystrybucji olejów smarowych (i nie tylko) sięga 1993 roku. Nowa formuła prawna pozwala nam na intensywny rozwój i sukcesywne rozszerzanie działalności. Możemy powiedzieć, że znamy się na olejach, a szerzej wiemy jak eksploatować pojazdy i maszyny mechaniczne, aby przedłużać ich żywotność. Tą wiedzą będziemy dzielić się z Tobą tutaj oraz w naszych mediach społecznościowych.

Misja

Naszą misją jest dbałość o samochody, motocykle, ciągniki, maszyny etc. – Twoje i Twoich klientów. Znajdziecie u nas produkty, gdy jeździcie 10-letnim Passatem, Fiatem, BMW lub nowym Mercedesem czy Jaguarem. Dla nas każdy pojazd ma unikatową wartość.

Ukryte znaczenie

Możesz zastanawiać się, skąd wzięła się nasza nazwa. HBMS to gra słów Health and Beauty Machine Systems. Nie przypadkowo kojarzy się z salonem piękności. Każde auto, motocykl czy maszyna rolnicza wymaga, aby o nią odpowiednio dbać. Dzielimy się wiedzą, jak eksploatować pojazd, by nie „zachorował” i nie musiał trafić do „szpitala”, czyli do warsztatu na kosztowną i długą naprawę. Jesteśmy SPA dla Waszych aut i maszyn. Pomagamy w optymalizacji kosztów ich eksploatacji oraz poprawie bezpieczeństwa ich użytkowników. Skutecznie tłumaczymy, czym należy się kierować, by dobrać najlepszy olej, a właściwie … robimy to za Ciebie. Robimy to w przystępnej formie i nie raz Cię zaskoczymy. Nową ofertą, konkursami, gratisami, nagrodami.

Co oferujemy?

Jesteśmy dystrybutorem, hurtownią, sklepem, ale przede wszystkim zespołem doradców. Ręczymy za nasze produkty oraz wiedzę, jaką posiadamy. W naszej ofercie posiadamy produkty wszystkich najlepszych i popularnych marek środków smarnych (olei), płynów eksploatacyjnych, filtrów, akcesoriów, chemii samochodowej i kosmetyków. Stale rozwijamy naszą ofertę o nowe usługi. Mamy autoryzację producentów ORLEN OIL, Petronas i ROWE. Stawiamy na sprawdzone produkty i wysoką jakość.

Choć działamy lokalnie, głównie w województwie lubelskim, realizujemy zamówienia również z pozostałych rejonów Polski. Nasz zespół zrealizuje każde zamówienie. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze właściwego produktu motoryzacyjnego skontaktuj się z naszymi doradcami.

Udostępnij w mediach społecznościowych...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin