Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

PLATINUM ORLEN OIL partnerem strategicznym XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Po raz kolejny PLATINUM ORLEN OIL został partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to największy w Polsce konkurs dla młodych i zawodowych mechaników, mający na celu sprawdzenie wiedzy wśród uczestników z obszaru mechaniki pojazdowej. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, na tak dużą skalę. Za organizację wydarzenia odpowiadają V8 Team Sp. z o.o. (agencja PR) i Grupa MTP Poznań Sp. z o.o. (Lider przemysłu targowego w Europie Środkowo – Wschodniej).

ORLEN OIL był partnerem X edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finał odbył się w październiku podczas targów Poznań Game Arena i wzięło w nim udział ponad 300 finalistów, wyłonionych spośród 1640 drużyn biorących udział w eliminacjach. W 2022 roku wydarzenie wróci do swojej tradycyjnej formy, w której gala finałowa odbędzie się podczas Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej w terminie 07-10.04.2022r.


Na platformie Akademia Młodego Mechanika | Strona główna (akademiamlodegomechanika.pl.)<https://akademiamlodegomechanika.pl./> przez cały rok dostępne są lekcje i materiały edukacyjne o olejach i płynach chłodniczych przygotowane przez ekspertów ORLEN OIL.

Strona główna wydarzenia:
Strona główna | Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników (mistrzostwamechanikow.pl)<https://mistrzostwamechanikow.pl/strona-glowna/>

Udostępnij w mediach społecznościowych...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin