Zamów przez telefon lub e-mail i odbierz przygotowane zamówienie. Podaj numer VIN Twojego auta, a dobierzemy odpowiedni olej za Ciebie OK

ORLEN Oil sponsorem tytularnym MOTORU LUBLIN

Na takiego sponsora Motor Lublin czekał od czterech lat. Właśnie w 2019 roku, po raz ostatni nazwa klubu zdradzała jakąkolwiek współpracę. Jednak teraz wiemy już, że nową spółką, wspierającą lubelski żużel, został Orlen Oil. Od nowego sezonu, w nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi, klub wystąpi pod nową nazwą – Platinum Motor Lublin.

Już od dawna mówiono o współpracy Motoru Lublin z powszechnie znanym koncernem naftowym w Polsce. To dzięki temu udało się zakontraktować trzykrotnego indywidualnego mistrza świata – Bartosza Zmarzlika.

Logo Orlenu oraz Platinum będą widniały na kevlarach, klubowych koszulkach, osłonach motocykli oraz na samym stadionie Motoru.
Współpraca zawiązała się również w dziale handlowym. Lubelskie żużlowe ugrupowanie w najbliższych latach będzie korzystało z olejów stworzonych specjalnie do silników żużlowych motocykli.

Zarówno klub jak i spółka Orlen Oil nie stronią od komentowania tak ważnego wydarzenia.
„Mam nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie pobijać kolejne rekordy i w dalszym ciągu podnosić poziom organizacyjny i sportowy naszego klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc mieć w swoim gronie właśnie takiego sponsora, którego podobnie jak nas cechuje dążenie do bycia najlepszym. Wierzymy, że zawarta współpraca pozytywnie wpłynie na rozwój sportu żużlowego w naszym regionie” – powiedział Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

Udostępnij w mediach społecznościowych...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*